logo Hejlová

Human design

Objev své jedinečné dary a talenty, žij svůj potenciál.

Human desing je systém, který slouží k nalezení naší jedinečné cesty životem. Umí zvědomit tvé dary a talenty, ukáže ti cestu nejmenšího odporu. Mně změnil život v roce 2020, dodnes jsem za to vděčná.

Human design spojuje prvky starého i nového poznání lidstva z různých kulturních tradic: hinduistického systému čaker, čínského I-ťingu, židovské kabaly, astrologie, astronomie, fyziky a molekulární biologie. Právě tato jeho obrovská komplexnost, která umí jít velmi do hloubky, mě okouzlila nejvíce.

Tak tohle mě zajímá, co je další krok?

Pokud tě Human design zaujal jako mě, máš dvě možnosti. Buď ho začít studovat nebo si vygenerovat svou osobní mapu a nechat si udělat výklad.

Mapu generuje počítačový program z údajů tvého data, času a místa narození. Používá vstupní údaje jako třeba astrologie, ale pracuje s nimi velmi odlišně.

Mapu si můžeš zdarma vygenerovat třeba zde

Takto mapa vypadá. Je to trojúhelník, ve které je silueta lidské postavy a všude spousta čísel 🙂

Mapa HD bez jména

Co z mapy zjistíš?

Tvůj typ:

 1. Generátor
 2. Projektor
 3. Manifestor
 4. Reflektor

Tvou autoritu:

 1. Emocionální
 2. Sakrální
 3. Intuitivní/Instinktivní
 4. Ega (vůle)
 5. Identity (sebe-projektující)
 6. Osobní z prostředí
 7. Osobní lunární

Tvou strategii:

 1. Čekání na reakci
 2. Čekání na pozvání
 3. Informování
 4. Čekání na lunární cyklus

Z mapy lze vyčíst tvé dary, talenty, způsob fungování, to jak se vztahuješ/reaguješ na určité věci, kde by jsi měl žít, co tě motivuje, co je pro tebe výzva, v čem se cítíš jako ryba ve vodě…….

Je toho vážně hodně 🙂

Podle mého jsou klíčové informace tvůj typ, autorita a strategie, proto jsem ti výše vypsala tyto tři a jejich možnosti.

Mapa je celý život stejná, nemění se. Je to jako návod na fungování našeho těla.

Líbí se mi přirovnání k novému autu. Když si koupíš nové auto, tak k němu dostaneš návod, jak ho správně používat. Naše tělo je také náš „dopravní prostředek“, ve kterém sedí naše duše a ta ho řídí. Aby mohla být duše dobrým řidičem, tak potřebuje vědět, jak správně s tělem zacházet. K tomu skvěle slouží Human design.

Kdyby každý narozený človíček dostal tuto mapu v porodnici a nechal si ji vyložit, tak by se nám žilo mnooooohem jednodušeji, věděli bychom jak „řídit“ naše tělo a přirozeně bychom šli cestou nejmenšího odporu.

Vítám tě na této vzrušující cestě za poznáním tvého těla, tvých darů a talentů, tvého ideálního fungování. Udělej první krok, vygeneruj si mapu a vykroč. Ráda tě v tom podpořím 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *