logo Hejlová

Můj příběh

Ahoj, jmenuji se Alena a ráda bych s Tebou sdílela svůj příběh

Jsem studentka Human designu, koučka osobního rozvoje, maminka dvou dětí, manželka, milenka a hlavně žena, která si užívá život.

V posledních letech jsem převrátila svůj život vzhůru nohama. Dnes už vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí jaké jsem mohla udělat. 

Teď už vidím souvislosti, vím jak žít šťastný a naplněný život plný lásky a pochopení.

Píšu tyto řádky a dělám to, co mě vážně baví a dává mým dnům smysl.

V roce 2018 tomu tak rozhodně nebylo

Byla jsem totálně protivná, věčně naštvaná, unavená máma dvou malých dětí (2r a 3m). Manžel byl raději ve dvou pracích než by byl doma a poslouchal mé výlevy.

Děti i já jsme byly věčně nemocní. Byla jsem hromádka neštěstí, manželství na rozvod, dvě věčně plačící děti a já nevěděla co dál. Do toho přišla poslední rána ve formě alergií mé dcery na veškeré jídlo. Cokoliv snědla znamenalo oteklý krk a dušení. To mě vážně srazilo na kolena.

Začalo období neustálého ježdění po doktorech a zjišťování proč je dcera na veškeré jídlo alergická. Bylo to pro mě velice těžké období. Na dobré náladě mi to rozhodně nepřidalo. Syn začal zlobit, pořád samé naschvály, ubližování sestřičce, vzdor a můj křik. Byla jsem úplně ztracená a nevěděla jak dál.

Po několika měsících různých vyšetření přišel ortel. Lékař nenašel žádnou příčinu její přehnané reakce na jídlo. Řekl mi tenkrát: „Nevím, co s ní. Zkuste ji kojit dál a třeba se to srovná samo.“ Odešla jsem z ordinace, dojela domů, podívala se na svou maličkou dceru a v tom mi došlo, že tohle není řešení.

Takhle můj příběh pokračuje

Uviděla jsem, že se mi život sype pod rukama a už musím něco změnit. Chci vědět proč se to děje, jaký to má důvod, znát souvislosti. Nechtěla jsem takhle žít dál. Být obětí svého života, být vláčena okolnostmi a nemít sílu něco změnit.

Začala jsem hledat alternativní cesty a našla. Život, okolí a mé hledání mě dovedli k tradiční čínské medicíně, kvantové fyzice, neurovědám a v roce 2021 k Human designu. Začala jsem číst spoustu knih, prošla množstvím kurzů, vyzkoušela práci s energií (konstelace, Yuen method, Funkční princip). Díky těmto nabytým zkušenostem a vědomostem jsem začala vše spojovat dohromady a vidět souvislosti.

Došlo mi, proč jsem nešťastná, proč syn „zlobí“, proč se mi rozpadá manželství, proč je dcera nemocná a začala jsem to měnit, měnit sebe.

Stačila mi jedna hodinová práce Yuen method, uvědomění si, co je skutečná příčina jejich alergií a dcera byla najednou zdravá. Bylo to jako zázrak.

A takhle můj příběh končí? Teď už vím, jak žít líp... 🙂